Укр
Рус

Код товару: AR_3019628
Постільна білизна з мікрофібри Grey Braid – затишок і комфорт у кожній деталі.
Пориньте у світ тепла й домашнього затишку з комплектом постільної білизни, виготовленим із м’якої та приємної на дотик мікрофібри. Дизайн із реалістичною імітацією в’язаного плетива створює атмосферу комфорту та додає особливого шарму вашій спальні.
Переваги комплекту:
| Розмір | двоспальний |
| Розмір простирадла | 200 x 220 см |
| Розмір підковдри | 175 x 215 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | мікрофібра, 100% поліестер |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з візерунком |
| Додатково | подарункова упаковка |
| Колір | сірий |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
| Щільність матеріалу | 90 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
994 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00