Укр
Рус

Код товару: AR_3019587
Сатин Страйп Viluta (Stripe)– це тканина, особливістю якої є чергування матових і глянцевих смуг, що надає їй вишуканий вигляд. Ця тканина близька за своїми властивостями до жакарду, але має свій унікальний стиль завдяки особливому переплетенню ниток.
Основні переваги:Висока якість: Тканина складається виключно з натуральної бавовни без домішок, що забезпечує її довговічність і приємний на дотик ефект.
Екологічність: Використовуються лише екологічно чисті барвники, що наносяться на окремі нитки перед плетінням.
Комфорт: М'яка і шовковиста текстура з відмінною повітропроникністю та гігроскопічністю.
Стильний дизайн: Лаконічні блискучі смуги на лицьовій і зворотній стороні, які легко впишуться в будь-який інтер'єр.
Безпека: Не викликає алергічних реакцій та подразнень.
Полуторний комплект: простирадло 214х150 см, підковдра 210х143 см, наволочка 50х70+2 см (2 шт.)
Двоспальний комплект: простирадло 220х200 см, підковдра 210х175 см, наволочка 50х70+2 см (2 шт.)
Євро комплект: простирадло 220х240 см, підковдра 220х200 см, наволочка 50х70+2 см (2 шт.)
Сімейний комплект: простирадло 220х240 см, підковдра 210х143 см (2 шт.), наволочка 50х70+2 см (2 шт.)
Бавовна 100%
Упаковка:Всі комплекти упаковані в подарункову коробку і доповнені фірмовим подарунковим пакетом.
Першу та наступні прання проводити при температурі не вище 40°C.
Перед завантаженням у пральну машину наволочки і підковдру вивернути навиворіт для кращого прання.
Оптимальна температура для прасування – середній температурний режим.
Не перевантажуйте барабан пральної машини під час прання. Постільна білизна повинна вільно переміщатися по барабану, щоб забезпечити якісне очищення і уникнути пошкоджень тканини.
Віджим на рівні не більше 600 обертів на хвилину.
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 214 х 150 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин страйп |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | в смужку |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Колір | рожевий |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | не відбілювати та не застосовувати засоби хімічного чищення, прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | на блискавці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 031 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00