Укр
Рус

Код товару: AR_3019591
Сатин Страйп (Stripe) - особливістю плетіння такої тканини є смуги, що чергуються (матова-глянцева), звідси і назва матеріалу: в перекладі з англійської stripe і є «смужка».
За своїми властивостями Сатин Страйп дуже близький до жакарду, і основна особливість такої тканини полягає в її малюнку: характерні смуги виходять не шляхом друку, а за рахунок особливого переплетення ниток.
На відміну від жаккарда, в якому переважають квіткові або абстрактні мотиви, Сатин Страйп є більш лаконічною, стильною тканиною, яка з легкістю впишеться в будь-який інтер'єр.
При виробництві тканини Сатин Страйп використовуються тільки екологічно чисті барвники, які наносяться не на готовий матеріал, а використовуються для забарвлення окремих ниток перед плетінням.
Тонка, але міцна, з особливим шовковим блиском. Тканина складається виключно з натуральної бавовни без домішок, відрізняється відмінною якістю. Величезна різноманітність кольорів від спокійних до яскравих і зухвалих просто вразить вашу уяву, а також надихне на сміливі експерименти при облаштуванні своєї спальні.
Упаковка: Всі комплекти упаковані в подарункову коробку, додатково всередині вкладений фірмовий подарунковий пакет.
Деталі: основними перевагами комплектів Сатин Stripe є:
Рекомендації:
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 150 x 214 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин страйп |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | у смужку, однотонні моделі |
| Колір | бежевий |
| Тип застібки | на блискавці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 031 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00