Укр
Рус

Код товару: AR_3019636
полуторний, Простирадло - 150 x 214 см, Підковдра - 143 х 210 см, Наволочка - 50 х 70 см, сатин страйп, 1 шт., 2 шт., в смужку, подарункова упаковка, на блискавці, бежевий
| Розмір | полуторний |
| Розмір простирадла | 150 x 214 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | сатин страйп |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | в смужку |
| Додатково | подарункова упаковка |
| Колір | бежевий |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка-2 шт |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С, не відбілювати |
| Тип застібки | на блискавці |
| Щільність матеріалу | 125 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 031 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00