Укр
Рус

Код товару: AR_3019601
Ранфорс - це тканина, яка використовується при пошитті комплектів постільної білизни, містить у складі натуральну бавовну, відрізняється відмінною якістю і користується великим попитом у споживачів, особливо з тваринами і маленькими дітьми. Ранфорс - це дуже щільна тканина, що отримується в результаті полотняного переплетення кручених ниток. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізняється незвичайною м'якістю і шовковистою фактурою. Висока щільність матеріалу забезпечує його довговічність і здатність витримувати численні прання протягом багатьох років. Білизна при цьому залишається все такою же яскравою і привабливою.
Деталі: основними перевагами комплектів з ранфорса є:
- міцність;
- довговічність;
- не електризується;
- гігроскопічність;
- не втрачає своїх фізичних властивостей після багаторазового прання;
- добре пропускає повітря і утримує тепло.
Рекомендації:
- перше і наступні прання при температурі не вище 40 ° C;
- перед завантаженням комплекту в пральну машину наволочку і підковдру необхідно вивернути навиворіт, для більш якісного прання.
- оптимальна температура для прасування - середній температурний режим.
Звертаємо Вашу увагу, що дизайн і комплектація на фото може частково відрізнятися від товару в упаковці. Дивіться додаткові фото.
| Розмір | двоспальний |
| Розмір простирадла | 200 x 220 см |
| Розмір підковдри | 175 х 210 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з рослинним принтом, з квітковим принтом, з принтом, з візерунком, природа |
| Додатково | упаковка: пакет пвх |
| Колір | різнокольоровий |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С, прати та прасувати, вивернувши навиворіт., прасувати на середній температурі до 150 °C |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 133 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00