Укр
Рус

Код товару: AR_3019602
Ранфорс - це тканина, яка використовується при пошитті комплектів постільної білизни, містить у складі натуральну бавовну, відрізняється відмінною якістю і користується великим попитом у споживачів, особливо з тваринами і маленькими дітьми. Ранфорс - це дуже щільна тканина, що отримується в результаті полотняного переплетення кручених ниток. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал відрізняється незвичайною м'якістю і шовковистою фактурою. Висока щільність матеріалу забезпечує його довговічність і здатність витримувати численні прання протягом багатьох років. Білизна при цьому залишається все такою же яскравою і привабливою.
Упаковка: Всі комплекти упаковані в щільний поліетилен.
| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з геометричним принтом |
| Колір | синій |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 319 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00