Укр
Рус

Код товару: AR_3019638
Комплекти постільної білизни Viluta зі 100% Тенселю (Tencel) — це не просто покупка, це інвестиція у ваше самопочуття та якість сну. Тенсел, створений із целюлози евкаліптових дерев, визнаний одним із найбільш розкішних та екологічних матеріалів у світі. Це вибір для тих, хто шукає безкомпромісну якість, хто збирає на найкраще та готовий спробувати справжню, природну розкіш.
Тенсел: Унікальний Матеріал для Ідеального СнуТенсел — це сучасна, технологічна тканина, яка об'єднує в собі найкращі властивості натуральних та штучних волокон. Його структура забезпечує виняткову гладкість, а виробництво є одним із найбільш екологічно чистих у текстильній індустрії.
Переваги, Що Змінюють Уявлення про Комфорт:| Розмір | євро |
| Розмір простирадла | 240 х 260 см |
| Розмір підковдри | 200 x 220 см |
| Розмір наволочки | 50 х 70 см |
| Матеріал | Тенсел |
| Кількість підковдр | 1 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з квітковим принтом |
| Додатково | фірмова упаковка |
| Колір | рожевий |
| Комплектація | простирадло, підковдра, наволочка - 2 шт. |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С |
| Тип застібки | на блискавці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 265 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00