Укр
Рус

Код товару: AR_3004639
AMD Ryzen 5 7500F — процесор від компанії AMD. Завдяки інноваційним технологіям та характеристикам цей процесор відмінно впорається з різноманітними завданнями та дозволить насолоджуватися зручністю та швидкістю роботи комп'ютера.
З частотою від 3.7 до 5 ГГц AMD Ryzen 5 7500F забезпечує швидку роботу навіть у вимогливих програмах та іграх. Велика кількість ядер та потоків дозволить вам здійснювати багатозадачну роботу та виконувати обчислювальні завдання ефективно та без затримок.
Цей процесор забезпечить максимальний ефект при мінімальній енергозатратності та підтримає будь-які хмарні обчислення, технології віртуальної реальності, ігрові процеси, демонструючи продуктивність промислового рівня.
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM5, AM5 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.7 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 5.0 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 4 |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 3 квартал 2023 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 5200 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 6MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 32MB |
| Особливості | підтримка Turbo Boost |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 5nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR5 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 060 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00