Укр
Рус

Код товару: AR_3004631
Останнє, дванадцяте покоління процесорів Intel Core для настільних комп'ютерів - Alder Lake, було розроблено в першу чергу для задоволення вимог геймерів, які очікують від комп'ютерів неперевершеної продуктивності як у розвагах, так і в багатозадачності.
Два типи ядер і розблокований множник процесора Intel Core i5-12400F забезпечать відсутність недоліків навіть у найвимогливіших виробництвах. Всього процесор оснащений цілих 6 ядрами і 12 потоками.
Intel Thread Director - правильне ядро для правильної роботиПроцесор Intel Core i5-12400F виконаний в гібридній архітектурі, що складається з двох типів ядер:
Технологія Intel Thread Director відповідає за призначення завдань відповідним ядрам , визначення пріоритетів завдань і керування навантаженням на процесор.
Підтримка потужних компонентівНова архітектура — це набагато більше, ніж просто сира продуктивність ЦП. Його також можна поєднати з іншими, настільки ж ефективними компонентами, щоб оптимально використовувати можливості, які вони пропонують.
Процесор Intel Core i5-12400F може працювати навіть з найшвидшою оперативною пам'яттю - DDR5, і може використовувати пропускну здатність інтерфейсу PCIe Gen5.
Повних можливостей процесора можна досягти, розмістивши його на материнській платі, яка підтримує інтерфейс Thunderbolt 4 і оснащена мережевою картою Intel Killer Wi-Fi 6/6E (Gig+).
| Сімейство процесора | Intel Core i5 |
| Сокет | 1700, 1700 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 2.5 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Покоління процесорів Intel | Alder Lake |
| Тип поставки | Tray |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Alder Lake |
| Версія PCI express | 5.0 |
| Дата виходу | 1 квартал 2022 |
| Кеш-пам'ять | 18 MB Intel Smart Cache |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 4800 MHz |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 GB |
| Максимально допустима температура | 100°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 7.5MB |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4, DDR5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 845 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00