Укр
Рус

Код товару: AR_3013606
ДБЖ Ritar з правильною синусоїдою під зовнішній АКБ забезпечує високопродуктивну захист комп'ютерних систем і систем відеоспостереження. Він забезпечує батарейну підтримку, що дозволяє продовжити роботу при відключеннях енергопостачання середньої і великої тривалості, ІБП Ritar стане відмінним вибором для захисту результатів вашого бізнесу і домашнього затишку від постійної загрози відключень енергопостачання і втрати даних
| Призначення | для серверних стійок, для мережевого обладнання |
| Тип архітектури | безперервної дії (on line) |
| Потужність, Вт | 900 Вт, 800 Вт |
| Потужність, ВА | 1000 В*А |
| Форма вихідної напруги | правильна (чиста) синусоїда |
| Акумуляторна батарея | зовнішня |
| Напруга зовнішньої АКБ | 36 В |
| РК-дисплей | дисплей |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 140 до 290 В |
| Тип виконання | монтуємий в стійку |
| Час переходу на батарею, мс | 0 |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
8 598 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00