Укр
Рус

Код товару: AR_3017026
Індикатор попередить вас, коли мішок або контейнер для пилу заповнені і їх необхідно замінити або випорожнити. Це має дві переваги: покращує чистоту та захищає двигун від перевантаження. Коли мішок або контейнер заповнені, опір повітря, що проходить через пилосос, більше збільшує навантаження на двигун.
Автоматична кабельна котушкаАвтоматична котушка для шнура, що входить до стандартної комплектації пилососів Gorenje, автоматично змотує шнур назад у корпус приладу.
Колеса з прогумованою поверхнеюПрогумовані колеса запобігають пошкодженню делікатної підлоги, таких як паркет, і забезпечують надійне зчеплення. Пилосос не залишає слідів і подряпин під час руху гладкими або твердими поверхнями.
| Тип пилососа | класичний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | мішок |
| Тип керування | на корпусі |
| Функції | автозмотування шнура |
| Тип живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 3 л |
| Насадки та щітки | щілинна, основна, для меблів |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.7 кг |
| Довжина шнура | 9 м |
| Колір | синій |
| Потужність всмоктування | 212 Вт |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Розмір | 434 x 289 x 272 мм |
| Тип труби | телескопічна |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 981 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00