Укр
Рус

Код товару: AR_3017003
Акумуляторний електровіник KB 5 – ідеальне рішення для проміжного прибирання твердих та килимових покриття для підлоги. Легкий і компактний апарат, оснащений літій-іонним акумулятором та універсальною щіткою, ефективно видаляє з підлоги будь-яке сміття. Завдяки подвійному шарніру їм можна легко очистити сходи, ділянки підлоги в кутах, уздовж стін під стільцями та іншими меблями. При цьому апарат дуже зручний у користуванні: при проведенні прибирання не потрібно нагинатися, включення та вимкнення здійснюються автоматично, а контейнер для сміття легко витягується збоку.
Адаптивна Технологія прибирання Керхер (Karcher Adaptive Cleaning System)
Надійно усуває бруд на твердих і килимових покриттях Інноваційна адаптивна система для оптимального режиму прибирання Оптимізована внутрішня геометрія для оптимального підмітання та заповнення контейнера.
Контейнер для сміття легко вийняти та встановити знову
Швидка та легка гігієнічна утилізація сміття без контакту з брудом.
Поворотний шарнір
Зручна регульована рукоятка
Маневреність
Зручне прибирання між стільцями і під меблями
| Тип пилососа | електровіник |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на ручці |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 30 хв |
| Ємність пилозбірника | 0.37 л |
| Насадки та щітки | основна |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.8 кг |
| Колір | білий |
| Особливості | вертикальна парковка |
| Розмір | 1120 х 230 х 215 мм |
| Час зарядки | 180 хв |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 032 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00