Укр
Рус

Код товару: AR_3017014
сухе, вологе, через смартфон, 5 Вт, акумулятор, Тип фільтра - мікрофільтр, Ємність пилозбірника - 0.33 л, Ємність водяного баку - 0.24 л, 66 дБ, 9,7 х 35 х 35 см, 3.9 кг, Колір - білий
| Тип пилососа | робот |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | через смартфон |
| Функції | безпека на сходах, продовження прибирання після підзарядки, лазерні датчики, розпізнавання перешкод, голосове керування |
| Тип живлення | акумулятор |
| Час роботи на одному заряді | 120 хв |
| Тип фільтра | мікрофільтр |
| Ємність пилозбірника | 0.33 л |
| Насадки та щітки | основна |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 5200 mAh |
| Ємність водяного баку | 0.24 л |
| Вага | 3.9 кг |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Колір | білий |
| Особливості | побудова карти приміщення, автоматичний режим, продовження прибирання після підзарядки, посилення потужності на килимах, wlan, голосовий вивід, керування через смартфон, локальний режим, датчик розпізнавання сходів, система виявлення перешкод |
| Потужність всмоктування | 5 Вт |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Розмір | 9,7 х 35 х 35 см |
| Тип пылесоса, синк | робот пилосос |
| Час зарядки | 230 хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
21 223 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00