Укр
Рус

Код товару: AR_3016993
сухе, контейнер, на корпусі, від мережі, 800 Вт, Ємність пилозбірника - 1.5 л, 80 дБ, 32 х 21 х 25 см, 4.4 кг, Колір - чорний, зелений
| Тип пилососа | класичний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на корпусі |
| Функції | автозмотування шнура |
| Тип живлення | від мережі |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 1.5 л |
| Насадки та щітки | основна, турбощітка, універсальна щітка |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.4 кг |
| Довжина шнура | 5 м |
| Колір | чорний, зелений |
| Особливості | Насадка для оббивки; Щілинна насадка; Мінітурбощітка Cat&Dog; Гнучка довга щілинна насадка; Комбінована щілинна та пилова насадка «2 в 1» Насадка для м'яких меблів |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Робочий радіус | 6 м |
| Розмір | 32 х 21 х 25 см |
| Тип труби | телескопічна |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 317 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00