Укр
Рус

Код товару: AR_3017000
SVC7814VT - акумуляторний пилосос 2-в-1 зі знімним ручним блоком. Абсолютна свобода пересування без шнура живлення. Легкий, тихий і простий в управлінні пилосос пропонує швидке та просте рішення для щоденного прибирання всіх типів поверхонь.
| Тип пилососа | ручний |
| Тип прибирання | сухе |
| Тип пилозбірника | контейнер |
| Тип керування | на корпусі, на ручці |
| Тип живлення | акумулятор |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Час роботи на одному заряді | 35 хв |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Ємність пилозбірника | 0.5 л |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність аккумулятору | 2200 mAh |
| Вага | 2.8 кг |
| Довжина шнура | бездротовий |
| Колір | білий |
| Особливості | щілинна насадка, насадка для пилу |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Розмір | 1135 х 286 х 236 мм |
| Тип пылесоса, синк | ручний пилосос |
| Тип труби | пластикова складана |
| Час зарядки | 4.5 г |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 744 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00