Укр
Рус

Код товару: AR_3023899
Літак Tech Stunt Flyers від бренду Maisto втілить мрію дитини в управлінні літака, який ширяє в повітрі.
Такий літак підходить для гри як у приміщенні, так і на вулиці в безвітряну погоду.
Повного заряду акумулятора вистачає на 20 хвилин активного використання.
Такий літак дуже простий в управлінні, тому дитина з легкістю впорається.
Іграшки на дистанційному управлінні допомагають розвивати уяву, спритність, моторику, динаміку, координацію, логіку і фантазію.
Особливості:
| Клас | повітряний транспорт |
| Тип | літак |
| Вологозахищеність | для сухої погоди |
| Країна виробник | Китай |
| Акумулятор | акумулятор LiPo |
| Вага | 243 г |
| Висота | 254 мм |
| Довжина | 228 мм |
| Колір | білий |
| Комплектація | літак, вбудований літій-іонний акумулятор у літаку; пульт дистанційного керування, коробка |
| Радіоуправління | 2.4 GHz |
| Швидкість | до 20 км/год |
| Ширина | 63 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 436 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00