Укр
Рус







Код товару: AR_2997894
Рюкзак для ноутбука Grand-X Grand-X RS-365 15,6 (RS-365)
Стильний і мінімалістичний рюкзак Grand-X RS-365 відмінно підійде для повсякденних завдань. Легкий і акуратний, він має внутрішню кишеню для ноутбука на липучці який не дасть ноутбука бовтатися в рюкзаку, основне відділення і додатковий зовнішній кишеню на блискавці для дрібниць. Рюкзак виготовлений з водовідштовхувального нейлону.
Рюкзак для ноутбука Grand-X RS-365 15.6 - це досить компактний і в той же час місткий рюкзак для ноутбука діагоналлю до 15.6 дюйма. Виконаний з високоякісного нейлону. Відділення для ноутбука має захист. Є додаткові відділення для потрібних речей. Закривається за допомогою блискавки.
Відмінний рюкзак для ноутбука в асортименті. Стильний і надійний рюкзак з надійного матеріалу в чорно-блакитному забарвленні Grand-X RS-365 15.6 буде незамінним другом для активних людей. Розрахований на ноутбуки діагоналлю до 15,6 дюймів. Акуратний зовнішній вигляд, якісне пошиття, наявність додаткових відділень і кишень дозволить носити також мишку, інші аксесуари і особисті речі.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | нейлон |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 330 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 260 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
660 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00