Укр
Рус








Код товару: AR_2997851
Lenovo Business Casual Line - це колекція рюкзаків, що відрізняється легкістю, чистими лініями та сучасними деталями для щоденних поїздок на роботу та періодичних подорожей молодих спеціалістів. Рюкзак Lenovo Business Casual 17-дюймовий з об'ємом 24 літрів виготовлений з міцного та водонепроникного поліестеру з контрастним чорним покриттям TPU, що робить його гарним супутником як для поїздок на роботу, так і для подорожей. Окрім чудової організації та продуманих деталей, таких як бічна кишеня на блискавці та світловідбиваючий логотип, у ньому також є отвір для зарядного пристрою, щоб покращити досвід молодих професіоналів у швидкоплинному повсякденному житті.
| Рекомендований розмір ноутбуку | 17" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Спинка | м'яка |
| Особливості | вентиляція спини, вентиляція плечових лямок, регульований плечовий ремінь, застібка на блискавці, файловий роздільник |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.82 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 355 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 292 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Об`єм | 24 л |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 842 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00