Укр
Рус

Код товару: AR_3024578
об'єм - 30 л, 45 х 30 х 17(27) см, Матеріал - поліестер (Polyester), Колір - сірий
| Сфера використання | міські |
| Стать | чоловічий, жіночий |
| Колір | сірий |
| Об'єм | 30 л |
| Особливості | вологостійкість |
| Матеріал | поліестер (Polyester) |
| Спинка | ортопедична |
| Відділення | для ноутбука |
| Фіксація | грудна стяжка |
| Вага | 0.92 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 30 см |
| Діагональ ноутбука | до 16" |
| Застібки і замки | блискавка |
| Кількість відсіків | 3 |
| Особливості моделі | USB-порт, ручка зверху, бічні компресійні ремені, ручка збоку |
| Розмір | 45 х 30 х 17(27) см |
| Тип вентиляції спини | сіткова панель |
| Ширина | 27 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 302 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00