Укр
Рус

Код товару: AR_3016592
Починайте кожен ранок із горнятка кави завдяки кавоварці ARDESTO. Ріжкова YCM-E1500 виконана в елегантному білому кольорі й має капучинатор, тож куштувати смачне лате відтепер можна не лише в кав’ярні, а й сидячи на власній кухні. Пристрій має PID-контролер, який керує температурою приготування кави, з огляду на це якісно приготувати напій зможе навіть користувач без навичок кавоваріння.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | сенсорне |
| Тип кави для використання | мелений |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Тиск | 20 бар |
| Потужність | 1350 Вт |
| Програмовані напої | еспрессо, подвійний еспресо, еспресо |
| Функції | попереднє замочування кави 8 сек |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3 кг |
| Габарити | 38 х 37 х 20 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | білий |
| Комплектація | інструкція, кавоварка |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | місце для зберігання еспресо чашок із підігрівом, капучинатор із подачею пари 130 °С, час екстракції кави: 28 секунд, захист від надлишкового тиску, температура заварювання 92 °С |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 799 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00