Укр
Рус

Код товару: AR_3016591
Сучасні кавоварки дають можливість насолодитися бадьорить напоєм в будь-який час доби, не заходячи для цього в заклади громадського харчування. Вони прості у використанні і працюють в автоматичному режимі, не вимагаючи постійної уваги користувача. Кавоварка Delonghi EC 260 BK прекрасно впорається з подібними завданнями і допоможе приготувати кілька чашок напою за короткий проміжок часу.
Строгий дизайн і компактність
Корпус пристрою виготовлений з міцного чорного пластику, на якому практично непомітні подряпини і потертості, що неминуче виникають при експлуатації приладу. Невеликі розміри 28,5 x 20,5 x 34,3 см виробу не заважають наявності двох ріжків для рідини, а вага 4,3 кг - його вільному переміщенню по приміщенню. Кавоварка з легкістю впишеться в інтер'єр будь-якого стилю, додавши йому штрих елегантності і стильності.
Основні характеристики
Об'єм контейнера для води становить 1 л і розрахований на приготування 4 порцій напою. Тиск 15 Бар гарантує відмінні смакові якості обробленого продукту, а механічний тип управління - отримання потрібного результату без особливих зусиль. Можливість використовувати як мелену, так і капусульну каву збільшує загальну ефективність конструкції і робить її більш зручною для користування.
Додаткові відомості
Система «капучино» стане в нагоді для любителів кавово-молочної суміші, а наявність спеціальної ємності для молока спростить її виготовлення. Опція «підігрів чашок» не дасть погіршитися якості напою і підтримає його температуру. Ціна кавоварки Delonghi EC 260 BK здатна порадувати покупця так само, як його надійність і функціональність.
| Сфера використання | для дому (побутові) |
| Тип управління | механічне |
| Тип кави для використання | мелений, чалди |
| Приготування капучино | ручне |
| Резервуар для води | 1,0 л |
| Тиск | 15 бар |
| Потужність | 1100 Вт |
| Програмовані напої | кава |
| Функції | індикація роботи |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 4.3 кг |
| Габарити | 34.3 х 28.5 х 20.5 см |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Колір | чорний |
| Комплектація | інструкція |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Насадка для збивання пінки | так |
| Особливості | знімний піддон для крапель, вбудований капучинатор, регулювання потужності пари, захист від перегріву |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 642 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00