Укр
Рус

Код товару: AR_3014677
Настінний вимикач Aqara H1 WS-EUK02 підтримує одне натискання в режимі високошвидкісного клацання і 7 функцій в багатофункціональному режимі, включаючи одноразове натиснення лівої кнопки, одноразове натиснення правої кнопки, подвійне натискання лівої кнопки, подвійне натискання правої кнопки, тривале натискання лівої кнопки та довге натискання правої кнопки.
Використовується протокол бездротового зв'язку Zigbee 3.0 *, що являє собою інтелектуальний перемикач, який включає та вимикає світло й інші електричні пристрої. Після прив'язки до контролера Aqara він може здійснювати віддалене управління через додаток Aqara Home, управління по заданому часу та інші функції, а також, може працювати з іншими інтелектуальними пристроями в системах автоматизації розумного будинку.
Особливості моделі
Опис стану дій перемикача:
Статус індикатора:
| Установка | вбудована |
| Кількість клавіш | 2 |
| Бездротовий протокол | ZigBee 3.0 |
| Матеріал | пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна напруга | 100 - 250 V |
| Живлення | мережа |
| Колір | білий |
| Мінімальні вимоги | Aqara Hub |
| Максимальне завантаження | 8A |
| Особливості | віддалене управління зі смартфона, без нейтралі |
| Розмір | 86 х 86 х 38 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 520 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00