Укр
Рус

Код товару: ME_3125311
Характеристики
Шафа для одягу Ліра 70 з двома дверцятами у кольорі дуб сонома забезпечує ефективне зберігання речей завдяки продуманому внутрішньому наповненню. Модель має одну штангу для верхнього одягу та дві полиці для складеного текстилю, що дозволяє організувати гардероб за різними категоріями речей.
Компактні розміри 70x50x240 см роблять шафу оптимальним рішенням для невеликих кімнат і квартир, де важливо раціонально використовувати простір. Дверцята надійно захищають одяг від пилу та забезпечують охайний зовнішній вигляд меблів.
Корпус і фасади виготовлені з якісної ДСП 18 мм в однотонному світло-сірому оформленні, що створює гармонійний образ і легко поєднується з різними стилями інтер'єру. Світлий природний відтінок візуально не перевантажує простір і підходить як для спальні, так і для передпокою.
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
18 665 ₴
-57%8 026 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00