Укр
Рус

Код товару: AR_3018319
для болгарки, Діаметр отвору - 22.2 мм, 125 мм, латунь
| Призначення | для болгарки |
| Комплектація | один предмет |
| Діаметр отвору | 22.2 мм |
| Матеріал дроту | латунь |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр дроту | 0.3 мм |
| Діаметр зовнішній | 125 мм |
| Макс. швидкість об/хв | 3750 |
| Форма дроту | рифлена |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
265 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00