Укр
Рус

Код товару: AR_3017782
Тип - болгарки (КШМ), споживана потужність - 2600 Вт, максимальне число оборотів в хвилину - 6500 об/хв, джерело живлення - мережа, вага - 6.3 кг
| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | побутові |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для труб |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.3 кг |
| Додаткові характеристики | фіксація вимикача, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 6500 об/хв |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 098 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00