Укр
Рус

Код товару: AR_3017785
GTM AG230/2300HD – продуктивна болгарка підвищеної потужності для професійного використання. В інструмент вбудований якісний двигун на 2300 Вт із захистом від пилу, який живиться від побутової мережі з напругою 220 В. УШМ обладнана редуктором зі сталевими загартованими шестернями у легкому магнієвому корпусі. Є вбудована система плавного запуску.
Основні переваги GTM AG230/2300HD:| Тип | болгарки (КШМ) |
| Призначення | побутові |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Оброблюваний матеріал | для бетону, для металу, для дерева, для пластику, для каменю, для стін і стель, для труб |
| Регулювання обертів | без регулювання |
| Особливості | пилозахист, плавний пуск, захист від повторного пуску (від випадкового увімкнення), захист від перегрівання |
| Джерело живлення | мережа |
| Напруга | 230 В |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Додаткові характеристики | додаткова рукоятка, захисний кожух |
| Комплектація | шліфувальна машина, додаткова рукоятка, захисний кожух, документація |
| Максимальне число оборотів в хвилину | 6500 об/хв |
| Також (пошук) | болгарка, КШМ |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 893 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00