Укр
Рус












Код товару: AR_3006421
Штатив UGREEN підходить не лише для всіх камер (Canon/Canon eos, Nikon, Olympus, Panasonic, DSLR), але й для пристроїв з різьбовим з'єднанням 1/4, наприклад телескопа, проєктора, вебкамери. Штатив з кліпсою для мобільного телефону також підходить для мобільних телефонів розміром від 4 до 7.2 дюйма.
Дорожній штатив виготовлений з високоякісного алюмінієвого сплаву товщиною 0.8 мм, який не тільки міцний, але й легкий. Він підходить для використання в середовищах від -33 ℃ до 70 ℃ і не іржавіє навіть при використанні в солоному середовищі.
Довжина штатива для камери становить всього 53.5 см, а вага - 1.2 кг, що дозволяє легко подорожувати. Ручка спроєктована так, що ви можете брати її куди завгодно. В аксесуарі є сумка, яку зручно носити з собою.
Штатив має 3 секції ніжок, тому ви можете регулювати висоту штатива для різних сценаріїв. Висоту можна збільшити з 53.5 см до 175 см. Середню колонну можна відрегулювати на максимальну висоту 31.4 см.
Основу штатива виготовлено з потовщених гумових буферів, що обертаються на 360°, які забезпечують надійний захват, більш стабільний центр ваги та підвищують стійкість.
Цей штатив для подорожей дозволяє знімати фотографії та відео з відмінною стабільністю, звільняючи ваші руки. Це може допомогти покращити вашу техніку фотографії. Ідеально підходить для селфі, групових фотографій, пригодницьких подорожей, відеоблогів, відео на YouTube, подкастів, Facebook Live, Face Time, Instagram і прямих трансляцій.
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Максимальна висота | 175 см |
| Додатково | з можливістю повороту на 360 ° |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота в зібраному стані | 53.5 см |
| Кількість секцій ног | 3 |
| Призначення | для телефону, для фотоапарату, для відеокамери |
| Гарантія | 6 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 609 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00