Укр
Рус



Код товару: KM_3412661
Характеристики
З’єднувальна шина ШС 100 3/63 призначена для групового з’єднання модульного обладнання в електрощитах. Використовується для організації надійного та безпечного підключення автоматичних вимикачів та іншого модульного обладнання.
Особливості:
3 полюси;
тип шини — штирьова (PIN);
номінальний струм 63 А;
номінальна робоча напруга 400 В (AC);
номінальна напруга ізоляції 500 В (AC);
виготовлена з міді, корпус — ПВХ;
забезпечує швидкий та надійний монтаж у щитовому обладнанні.
| Параметр | Значення |
|---|---|
| Серія / Тип | ШС |
| Виробник | АСКО УКРЕМ |
| Артикул | A0150110003 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Тип шини | штирьова (PIN) |
| Номінальний робочий струм Ie | 63 A |
| Номінальна робоча напруга Ue | AC 400 В |
| Номінальна напруга ізоляції Ui | AC 500 В |
| Матеріал шини | мідь |
| Матеріал корпусу | ПВХ |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
839 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00