Укр
Рус

Код товару: AR_3010410
Сканер Canon CanoScan LIDE 400 (2996C010)
Цей високошвидкісний сканер зі стильним сучасним дизайном дозволяє створювати копії будь-яких документів, фотографій або книг у високій роздільній здатності. Чудовий стильний сканер для виключно швидкого і якісного сканування. Планшетний сканер преміум-класу зі збільшеною швидкістю і підтримкою сканування з високою роздільною здатністю, який значно економить місце, час і електроенергію. Сучасний дизайн, компактна підставка для вертикального сканування і можливість подачі живлення через USB Type-C роблять його ідеальним рішенням для будинку і офісу.
Неймовірно швидкий і точний. Швидко виконуйте сканування фотографій або документів в дозволі 4800 x 4800 точок на дюйм - завдяки технології Canon LiDE воно займе всього 8 секунд. Компактний дизайн. Звільніть цінне робочий простір завдяки функціям вертикального сканування і зберігання. Ви легко зможете вмістити цей компактний стильний сканер в домашній або офісному середовищі.
Підвищена точність. Виконуйте високоточне сканування і керуйте його результатами однією кнопкою. Z-подібна кришка з двома кріпленнями дозволяє виконувати професійну сканування об'ємних документів товщиною до 21 мм. Швидкість і зручність. Працюйте швидше з кнопками управління EZ, які дозволяють моментально виконувати автоматичне сканування, копіювання, відправлення на ел. пошту і створення PDF; додаткова п'ята кнопка управління EZ дозволяє створювати багатосторінкові PDF-файли. Інтелектуальні можливості підключення. Сканувати впевнено завдяки зручному підключенню USB Type-C. Просто підключіть пристрій до ПК або ноутбука і сканувати вже через кілька секунд без необхідності в додатковому харчуванні.
| Тип | планшетний |
| Датчик зображення | CIS |
| Оптична роздільна здатність | 4800х4800 dpi |
| Розрядність кольорового сканування | 48 біт |
| Розрядність сканування з відтінками сірого | 16 біт |
| Тип підключення | USB-Type C |
| Країна виробник | Китай |
| Інтерпольована (максимальна) роздільна здатність | 19200 dpi |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 42 мм |
| Глибина | 367 мм |
| Джерело живлення | USB |
| Джерело світла | LED (Red / Green / Blue) |
| Підтримка ОС | Windows 10, Mac OS X 10.11, Mac OS X 10.12, Mac OS X 10.13, Windows 7, Windows 8.1 |
| Розмір області сканування | 216 x 297 мм |
| Швидкість остаточного сканування | (A4, 300 dpi): 8 |
| Швидкість попереднього сканування | 7 сек |
| Ширина | 250 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 368 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00