Укр
Рус

Код товару: AR_3025182
Підніміть свої кулінарні навички на новий рівень з повним асортиментом каструль та сковорідок Bergner Earth Black.
Earth Black – екологічна колекція компанії Bergner. Завдяки дизайну та естетиці, натхненним природою, предмети колекції Earth Black виготовляються з екологічно чистих та на 100% придатних для вторинної переробки матеріалів, що не містять токсичних речовин, що сприяє зниженню викидів CO2.
Продукція серії виготовлена з пресованого алюмінію, що забезпечує швидке нагрівання та ефективний розподіл тепла по всій поверхні.
Також вона оснащена ергономічними термостійкими та м'якими на дотик ручками.
Антипригарне покриття ILAG, що не містить ПФОК, свинцю та кадмію, робить його безпечним для приготування їжі, а також легкими в очищенні та обслуговуванні.
Підходить для всіх типів плит, включаючи індукційні.
| Тип сковороди | гриль |
| Форма | квадратна |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Германия, Німеччина |
| Висота борту | 4.5 см |
| Колір | чорний |
| Особливості | мити сковороду відразу після того, як вона охолоне |
| Розміри | 28 х 28 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 631 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00