Укр
Рус

Код товару: AR_3025192
Сковорідка Bergner ION діаметром 28 см – це поєднання сучасних технологій і високої якості, створене для зручності та ефективності на вашій кухні. Виготовлена з пресованого алюмінію, вона забезпечує легкість, швидке і рівномірне нагрівання, що дозволяє готувати страви з мінімальним використанням енергії.
Сковорідка оснащена антипригарним покриттям ILAG, яке гарантує довговічність, стійкість до подряпин і легкість у догляді. Вона сумісна з усіма типами плит, включаючи індукційні, що робить її універсальним вибором для будь-якої кухні. Ергономічна ручка забезпечує комфортне та безпечне користування під час приготування.
Ця сковорідка – ідеальний вибір для щоденного використання, що дозволяє готувати здорові та смачні страви з мінімальним використанням олії.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Ion |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | ilag |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота борту | 5.7 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 28 х 5.7 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 261 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00