Укр
Рус

Код товару: AR_3025261
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Norden |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | чавун |
| Матеріал ручки | дерево |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, використання в духовці, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота борту | 5 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | суцільна з корпусом |
| Особливості | зйомна ручка |
| Розміри | ø 24 х 5 см |
| Товщина дна | 5 мм |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
10 642 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00