Укр
Рус

Код товару: AR_3025178
Антипригарна сковорода серії Aluma легка та зручна для постійної експлуатації.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | ALUMA |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | алюміній |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 0.6 кг |
| Висота борту | 3.8 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, мити сковороду відразу після того, як вона охолоне |
| Розміри | 26 х 3.8 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 007 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00