Укр
Рус

Код товару: AR_3025198
Керамічна сковорода GreenPan Evolution стильна та довговічна та має найсучасніше керамічне покриття Thermolon, що не містить PFAS, укріплене діамантами з унікальним професіоналом балансу, який залишається ідеально рівним під час нагрівання.
Індукційна технологія Magneto дозволяє використовувати сковорідку на всіх типах плит, включаючи індукційні, а завдяки технології захисту від подряпин варильна поверхня XL надзвичайно міцна.
Цю сковорідку GreenPan Evolution можна мити в посудомийній машині. Однак з часом миючі засоби для посудомийної машини вплинуть на антипригарні якості керамічного покриття. Використання м’якої кухонної серветки або губки з невеликою кількістю мила набагато ніжніше. Тому ми рекомендуємо ручне прання.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Evolution |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 24 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | нержавіюча сталь |
| Тип внутрішнього покриття | Thermolon Infinity Pro |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Висота борту | 5.5 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | кльопочне |
| Особливості | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 24 х 5.5 см |
| Товщина дна | 5 мм |
| Товщина стінок | 5 мм |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
4 860 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00