Укр
Рус

Код товару: AR_3025196
Сковорода кована з кришкою Hölmer FP-22526-SWBL Wood
Розкрийте свій кулінарний потенціал з ідеальною сковородою для сімейних вечерь! Сковорода пропонує оптимальну місткість і функціональність для щоденного використання.
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Wood |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | покриття soft-touch |
| Тип внутрішнього покриття | тришарове |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | скло |
| Країна виробник | Китай |
| Висота борту | 5 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, отвір на кришці для відводу пари, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 26 х 5 см |
| Товщина дна | 2.5 мм |
| Товщина стінок | 2.3 мм, 4 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
752 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00