Укр
Рус

Код товару: AR_3025172
Зі сковородою гриль Unlimited від Tefal легко отримати чудові результати завдяки ряду добре продуманих функцій. Почнемо з того, що на 100% безпечне титанове антипригарне покриття має високу міцність, а індикатор Thermo-Signal ™ дозволяє дізнатися, коли сковорода досягла оптимальної температури для початку приготування.
| Тип сковороди | гриль |
| Серія | Unlimited |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 26 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium Extra |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.453 кг |
| Висота борту | 4.8 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | сіро-чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | індикатор нагріву, ергономічна ручка |
| Розміри | 8.5 х 4.8 х 29 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 880 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00