Укр
Рус

Код товару: AR_3025188
Сковорода для оладок Tefal Ingenio Unlimited – ідеальний вибір для створення смачних і рівномірно приготованих страв. Оснащена антипригарним покриттям Titanium Anti-Scratch, вона забезпечує надзвичайну довговічність і легке очищення. Компактна конструкція Ingenio дозволяє використовувати сковороду на плитах різного типу та легко зберігати її завдяки знімній ручці (продається окремо). Ідеальний аксесуар для швидкого та зручного приготування!
| Тип сковороди | для млинців |
| Серія | Ingenio Unlimited |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 27 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium Anti Scratch 6х |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.03 кг |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Кріплення ручок | знімна |
| Особливості | технологія thermo-signal, інноваційний індукційний диск |
| Розміри | 27 см |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 557 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00