Укр
Рус

Код товару: AR_3025158
Відкрийте для себе ідеальну сковорідку WOK: колекція посуду Tefal XL Intense створена для задоволення всіх ваших щоденних потреб у приготуванні їжі, поєднуючи довговічну продуктивність із великими розмірами для ситних страв щодня. Усе, що потрібно для смачної та здорової кухні, розташоване в межах досяжності: супер стійке антипригарне покриття - дуже міцне, екологічно чисте, зменшує споживання енергії та потребує менше води для очищення.
Титанове антипригарне покриттяВисокоякісне антипригарне покриття дуже міцне та стійке завдяки ультрасильній структурі та захисному Титановому покриттю.
100% безпечне антипригарне покриттяСуворіший контроль, ніж той, що вимагається чинними законодавчими нормами до виробів, які контактують з їжею. Відсутність свинцю і кадмію (без Pb і Cd) означає відсутність навмисного додавання Pb і Cd в покриття. Немає міграції за рівня 0,005 мг/кг.
Thermo-SignalТехнологія Thermo-Signal вказує на ідеальну температуру для початку приготування та гарантує ідеальну текстуру, колір і смак для смачних і ароматних страв щодня.
Diffusion BaseЗавдяки своїй основі Diffusion Base тепло добре розподіляється по всій пательні для відмінного та рівномірного приготування.
Ергономічна ручкаДосягайте повного контролю за допомогою ручки, розробленої для комфорту і точності, з поліпшеною ергономікою і міцним захопленням.
Сумісність із варильними поверхнями: усіма, крім індукційнихСумісна з усіма типами варильних поверхонь, крім індукційних (газовими, електричними та керамічними).
| Тип сковороди | WOK (глибока) |
| Серія | XL Intense |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт, бакеліт з покриттям soft-touch |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium 2Х |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 0.9 кг |
| Висота борту | 7.7 см |
| Колір | чорний |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | можна мити в посудомийній машині, індикатор нагріву, ергономічна ручка |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 390 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00