Укр
Рус

Код товару: AR_3025251
Тип сковороди - традиційна, Easy Eco Induction Blini, Форма - кругла, 28 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - антипригарне покриття, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, сірий
| Тип сковороди | традиційна |
| Серія | Easy Eco Induction Blini |
| Форма | кругла |
| Діаметр | 28 см |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Кришка | кришка відсутня |
| Країна виробник | Італія |
| Висота борту | 6.5 см |
| Колір | сірий |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | знімна |
| Особливості | ергономічна ручка, отвір для підвісу |
| Розміри | ø 28 х 6.5 см |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 079 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00