Відгуки (154)

4.95
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
Вікторія17.04.2026

Ці снеки в мене син обожнює навіть в свої 6 років. Їсть їх з 8 місяців. Хрусткі та смачні.

Ольга21.03.2026

Вперше купила на пробу. Малому сподобались, використовую як додаток до перекусу, також зручно використовувати на вулиці, бо снеки не маркі та не липкі, зручні у використанні. Будемо пробувати інші смаки.

    Переваги
    Зручна форма, не маркі
Сергій05.03.2026

Продукція від гербер наче має свою вагу в суспільстві та відповідно цінується. Пробували багато різних снеків, але саме ці дитині не сподобались, можливо через те що мають маленький розмір і не зручно тримати в маленькій руці, а також тим що смак ледь відчутний.

    Переваги
    прості снеки
    Недоліки
    не виявив
Юлія23.02.2026

Снеки від Gerber сподобалися. Приємний, натуральний смак — малина добре поєднується з бананом. Текстура легка, дитині зручно тримати й їсти. Без зайвої солодкості та стороннього присмаку. Хороший варіант для корисного перекусу.

    Переваги
    Якість
    Недоліки
    -
Яна21.01.2026

Беру дитині не вперше. Смачні, хрусткі, дитині цікаво їх перебирати ручками. Гарний склад. Рекомендую!!!!

    Переваги
    Смак, форма, склад
    Недоліки
    Немає
Марія21.01.2026

Смачні і безпечні дитячі снеки. Зручно, що кришка йде в комплекті і снеки залишаються хрусткими тиждень.

    Переваги
    Легко тануть, зручні у ручці
    Недоліки
    Відсутні
Мирослав26.12.2025

Сподобалося упакування, воно гарне і якісне, здивувало, що пачка повністю забита зірочками Дитина поки не дуже їх хоче, але дітям загалом ці зірочки дуже подобаються

    Переваги
    Якість
    Недоліки
    -
Дмитро23.12.2025

⭐ Пшеничні снеки **Gerber з бананом та малиною** дуже сподобалися дитині: мають приємний натуральний смак і м’яку текстуру, швидко розчиняються в роті. Зручна форма та хороший склад роблять їх безпечним і корисним перекусом для малюків від 8 місяців.

Тамара06.12.2025

Наш ідеальний варіант перекусиків. А тут ще й по гарній ціні

Анастасія03.12.2025

Це прекрасні снеки для малечі. Перший раз мене дійсно вразило пакування. Жодного гострого краю, зручно зберігати і ділити на порції.

    Переваги
    Пакування. Форма снеків
    Недоліки
    Немає
Анастасия03.12.2025

Дитині подобається, гарний смак

Анна 27.11.2025

Снеки мають дуже приємний смак, бо сама куштувала. Малий 10 місяців дуже їх полюбляє. Дуже гарний склад, рекомендую. Вони тануть у роті. Плюс в тому , що в мене дитина не хочу їсти шматочки, але завдяки цим снекам, дитина навчилась їсти. Тому якщо у вас така сама проблема, обовʼязково спробуйте.

    Переваги
    Смачні, корисні
    Недоліки
    Немає
Ярослав29.10.2025

Дуже зручний та смачний перекус для малюка. Має приємний фруктовий аромат, не надто солодкий, легко тане в роті. А головне, що дитині подобається, особливо тримати їх самій — гарно розвиває дрібну моторику. Без барвників, без цукру — за це окремий плюс! Беремо вже не вперше, рекомендуємо іншим батькам

    Переваги
    Ціна, якість, склад
    Недоліки
    Немає
Людмила22.09.2025

Беру завжди ці снеки дитина їсть залюбки

    Переваги
    Хороший склад
Єлизавета16.09.2025

Дитині дуже подобаються ці снеки, а на маудау ще найвигідніша ціна зараз, я одразу замовила, як побачила)

Яна10.09.2025

Замовляю дитині подібні снеки не вперше. Їй дуже подобається брати ручками дрібні фігурки. Мають приємний смак і досить гарний склад. Рахую, це непоганий перекус для дитини. Рекомендую!

    Переваги
    Цікава форма, склад, ціна
    Недоліки
    Немає
Олена08.09.2025

Чудовий перекус для малюка, органічні інгредієнти і приємний фруктовий смак. Ідеально для першого знайомства з новими продуктами.

    Переваги
    склад
    Недоліки
    -
Наталія 27.08.2025

Дитині дуже подобається, класно тренує дрібну моторику. Але чекаю, коли знижки бо ціна кусається.

    Переваги
    Зручно давати, смак
    Недоліки
    Ціна
Юлія20.08.2025

Дитині зайшли, в ротику швидко розмякають, єдине що в ручках незручно тримати бо квіточки маленькі але не незначний недолік

    Переваги
    Гарний склад
    Недоліки
    Відсутні
Марина07.08.2025

Взяла на пробу для перекусу малечі. Вона їх їсть із задоволенням. Класно, що вони безпечні для діток і з гарним складом. Насипаю в спеціальну коробочку для снеків, даю дитині, щоб їла коли схоче і не турбуюсь, що може подавитись, бо вони буквально «тануть» в ротику)

Анастасія03.07.2025

Дитині дуже подобаються дані снеки. Беремо з собою на прогулянку, гарно підходить для перекусів. Рекомендую

    Переваги
    Гарні на смак
    Недоліки
    Занадто дрібні
Вікторія03.07.2025

Чудові снекі. Замовляю регулярно. Допомогають при годуванні дитини, коли не хоче їсти основну їжу. Донечка з радістю їх їсть. Мені подобається, що в цих снеках натуральний склад, немає цукру і ці снеки безпечні для дитини.

    Переваги
    Натуральний склад
Аня03.07.2025

Замовляла перший раз на пробу. Виявились дуже смачні. Дитині дуже сподобалось. Ідеальне рішення на перекус в дорогу

    Переваги
    Ціна, склад
Олександра29.06.2025

Замовляла вперше. Дитині ( 9 місяців) дуже сподобались ці зірочки. Вона аж кричить за ними. Рекомендую. Буду замовляти ще. Дякую за акції

Вікторія27.06.2025

Улюблені снеки дитини, дуже зручно брати з собою на прогулянку та в дорогу.

Вікторія 18.06.2025

Дитині вже майже 2 роки, а вона досі найбільше любить похрумати ці зірочки. Смачні, хрумкі, дитині дуже-дуже подобаються.

Андрій12.05.2025

Дуже смачні та корисні штучки. Дитина дуже любить поласувати ними щодня. Зручне пакування, портативність є великим плюсом даного продукту. Також величезне дякую вашій платформі за топову ціну на даний товар, нижче ціни важко найти ніж ц вас. Це дуже приємно коли улюблений товар можна отримати за супер ціну

    Переваги
    Смачно та не дорого
    Недоліки
    Не виявлено
Олександра09.05.2025

Дитина дуже полюбляє їсти саме ці снеки, чудовий склад. А також ціна менша, ніж у магазині

Світлана08.05.2025

Купую дитині на перекус, дуже подобається! Швидко тануть в роті, не містять цукру та мають цікаву форму, завдяки якій дитина їсть із задоволенням! Завдяки цим снекам мама може відпочити, поки дитина насолоджується приємним смаком. Рекомендую!)

    Переваги
    Цікава форма, відсутність цукру
Валерія26.04.2025

Мені не сподобався присмак старої олії. Вирішила не давати дитині.

    Переваги
    Гарний склад
    Недоліки
    Присмак старої олії
Пшеничні снеки Gerber з бананом та малиною для дітей від 8 місяців 35 г

Пшеничні снеки Gerber з бананом та малиною для дітей від 8 місяців 35 г

В наявності

125 ₴

-23%

96 ₴

+0.96 балобонусів
0 800 75 83 68

Безкоштовно з будь-яких номерів

0 44 355 83 68

Дзвінки згідно тарифів вашого оператора

Слідкуйте за нами:

Ми приймаємо:

Встановлюйте наш додаток
appstoregoogleplay

© Інтернет-магазин MAUDAU 2026