Укр
Рус

Код товару: AR_3025399
Серія Renewal від Tefal привносить інновації в посуд з керамічним покриттям, пропонуючи абсолютно новий спосіб приготування їжі. Екологічно безпечний матеріал лінійки Renewal, що виготовлений у Франції, не йде на компроміси щодо антипригарних властивостей, простоти використання та в цілому кращого способу життя. Менше впливу на довкілля, більше смачних страв!
| Серія | Renewal |
| Форма | кругла |
| Матеріал | алюміній |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Кришка | скло |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити |
| Діаметр | 24 см |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота борту | 7.5 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Особливості | багатошарове дно, отвір на кришці для відводу пари, ергономічна ручка |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 396 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00