Укр
Рус

Код товару: AR_3024584
Високотехнологічна серія спальних мішків MOUSSON RINGO має зручну анатомічну форму кокон, яка повторює контури тіла людини і сприяє максимальному збереженню тепла всередині. Спальні мішки MOUSSON POLO будуть найбільш комфортними у використанні при температурі +5°С для жінок та 0°С для чоловіків.
Чудово підійдуть людям зі зростом до 195 см. Внутрішній наповнювач IsoHole 8S з ідеально підібраною кількістю шарів та щільністю надійно утримує тепло та при цьому пропускає повітря, легко відновлює форму після стиснення.
Два шари наповнювача IsoHole 8S щільністю 100 гр/м² кожен. Один шар наповнювача пришитий до зовнішнього матеріалу, а інший до внутрішнього зі зміщенням швів для максимального утримання тепла. Зовнішній технологічний шар поліестеру 210T з водовідштовхувальним мембранним просоченням не пропустить всередину спальника вологу і при цьому залишається «дихаючим» матеріалом.
Зовнішній матеріал також має додаткове армування Ripstop, яке запобігає розриву тканини. Внутрішній матеріал поліестер понджі 210T м'який і приємний на дотик, має низьку гігроскопічність, що так важливо в сиру погоду.
Два спальні мішки можуть об'єднуватися в єдиний простір, де ночуватимуть дві людини, що гарантує збереження тепла всередині. Для з'єднання вам слід обрати один спальник MOUSSON RINGO з правим замком і один з лівим.
| Вид | кокон |
| Підходить для | дорослих |
| Сезон | весна - осінь |
| Блискавка | права |
| Наповнювач | IsoHole 8S |
| Температура комфорта | 0 °C |
| Додатково | капюшон |
| Довжина | 215 см |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | оливковий |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішній матеріал | поліестер |
| Особливості | з капюшоном |
| Розмір | 215 х 85 см |
| Температура екстриму | -20 °C |
| Температура мінімальна | -7 °C |
| Температурний режим (Min/Comfort/Max) | -20/0/20 |
| Ширина | 85 см |
| Ширина (згорнутий) | 40 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 582 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00