Укр
Рус







Код товару: AR_2997610
Призначення - класичні, тип сумки - сумка, Рекомендований розмір ноутбуку - 13", Матеріал - поліестер, зовнішні розміри - 350x290х70 мм, темно-сірий
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | темно-сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.45 кг |
| Зовнішні розміри | 350x290х70 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 965 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00