Укр
Рус







Код товару: AR_2997614
Сумка для ноутбука Defender 15,6 "Lite black (26083)
Сумка для ноутбука знадобиться, щоб захистити ваш пристрій від подряпин, перепадів температури і ударів. Безпека ноутбука буде залежати від якості цього чохла.
Правильно підібраний чохол для ноутбука надійно захищає пристрій від різних негативних факторів. Цей аксесуар дозволяє продовжити термін служби лептопа і запобігає його поломку через випадкове падіння або потрапляння на корпус води.
Defender - провідна міжнародна компанія, що пропонує асортимент технологічних товарів для роботи і життя, що відповідає всім потребам широкого загалу користувачів. Сумка для посиленого захисту ноутбука на кожен день.
Це практична модель з кращою ціною. Сумка має великий зовнішній передній кишеню, посилені стінки, плоский формат, відстібається регульований плечовий ремінь Також сумка забезпечена переднім зовнішньою кишенею для плпншета, іншими додатковими кишенями для документів, для дисків, для мобільного телефону.
Особливості: Підходить для пристроїв з діагоналлю 15.6 ". Колір чорний. Матеріал - поліестер. Відділення на блискавці. Відділення для ноутбука, посилені стінки (амортизує підкладка). Підходить для документів формату А4. Ручки зі штучної шкіри. Можливість кріплення на ручці чемодана-візки . Додатково в комплекті плечовий ремінь - регульований, знімний.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 305 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 425 мм |
| Зовнішні розміри | 430 х 310 х 80 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
391 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00