Укр
Рус








Код товару: AR_2997781
Сумка для ноутбука Defender Shiny (26097)
Зручна і практична сумка Defender Shiny призначена для ноутбука з діагоналлю 15-16 ". Дана модель оснащена основним відділенням з посиленим захистом, зовнішньою кишенею для документів А4 і світловідбиваючої смугою. Двостороння застібка-блискавка, широка ручка і регульований плечовий ремінь сприяють комфортному користуванні виробом. зовнішня обробка з поліестеру оберігає ноутбук від пилу, вологи і забруднень.
Особливості: посилений захист відділення для ноутбука; зручна зовнішня передня кишеня на блискавці, підходить для документів формату А4; светловідбиваюча смуга; регульований плечовий ремінь; надійний захист від пилу і пошкоджень; розміри: 41.5 х 32 х 5 см. Сумка для ноутбука Defender Shiny - сумка для ноутбука зі світловідбиваючою смугою. Має посилені стінки, передня кишеня на блискавці і відстібається регульований плечовий ремінь.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.31 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 390 мм |
| Зовнішні розміри | 415х320х50 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
623 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00