Укр
Рус



Код товару: AR_2997575
Сумка для ноутбука Grand-X 15.6'' Black (SB-120) виготовлена з матеріалу Nylon 600D FTX TM, міцного водостійкого поліамідного матеріалу великої щільності, який забезпечить вашому ноутбуку і аксесуарам надійний захист від дощу і снігу. Завдяки поліуретановому покриттю і жорсткому каркасу, сумка надовго збереже привабливий зовнішній вигляд і форму навіть при активній експлуатації. Додатковий захист створюють вставки якісного шкірозамінника, які захищають кути вироби. Сумка досить містка, крім відділення для ноутбука в сумці є зовнішня кишеня на блискавці для різних аксесуарів і документів. Дана модель більш легка і компактна, ніж її аналоги з поліестеру, при цьому більш зносостійка.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліамід, поліуретан |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 280 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 370 мм |
| Зовнішні розміри | 420 x 290 x 40 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
509 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00