Укр
Рус



Код товару: AR_2997737
Сумка для ноутбука PORTO 15.6 (NON082BК)
Тонкий профіль сумки ідеально поєднується з сучасним стилем одягу. М'яка підкладка надійно захистить ваш мобільний комп'ютер від негараздів шляху. В цю сумку легко помістяться документи на аркушах формату A4 - вам не доведеться згортати і м'яти їх. Комфортний плечовий ремінь полегшить перенесення ноутбука. Якщо ж ви віддаєте перевагу більш строгий стиль - просто отстегніте його. Міцна і практична, але в той же час стильна і елегантна, сумка буде доречна і на роботі, і в звичайному житті.
Універсальний дизайн PORTO 15.6 підходить для самих різних моделей мобільних комп'ютерів. Сумка забезпечить достатньо місця не тільки для зберігання Вашого ноутбука, але і папок, документів, має спеціальне відділення для візиток, КПК, мобільного телефону, ручок, зарядного пристрою та інших додаткових предметів, необхідних під час перебування далеко від дому або офісу. Це ідеальний вибір для професійних користувачів, які проводять багато часу в роз'їздах.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | нейлон, поліамід |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Внутрішня висота під пристрій | 300 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 395 мм |
| Зовнішні розміри | 410 x 330 x 120 мм |
| Кількість основних відсіків | 2 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 040 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00