Укр
Рус






Код товару: AR_2997581
Сумка для ноутбука RivaCase 13.3" (8221 (Black)) з поліестеру є надійним рішенням для транспортування вашого ноутбука. Основне відділення дозволяє розмістити документи формату А4, зарядний пристрій та аксесуари, а наявність додаткового відділення на блискавці ідеально підходить для зберігання гаманця або паспорта.
Два зовнішніх відділення забезпечують зручне розташування планшету та інших необхідних речей. Переднє відділення має кишеню для мобільного телефону, авторучок чи інших аксесуарів для ноутбука. Сумку оснащено подвійною блискавкою, що гарантує швидкий доступ до пристрою. Зручні ручки та регульований, знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою сприяють комфортному носінню.
Ця сумка - ідеальний вибір для тих, хто надає перевагу класичному стилю і цінує зручність та зносостійкість. Зроблена з полегшеного поліестеру, вона відзначається своєю компактністю, вагою 0.53 кг та поєднує в собі практичність і стиль. Виберіть цю сумку як оптимальний аксесуар для вашого 13.3" ноутбука.
| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 13.3" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.53 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 240 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 330 мм |
| Зовнішні розміри | 350х265х65 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
990 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00