Укр
Рус








Код товару: AR_2997647
Ця елегантна сумка для ноутбука за ціною початкового рівня втілює в собі фірмову ДНК Rivacase - вміння створювати універсальні і стильні продукти. Її витончена і строга колірна гамма підійде як для використання в повсякденному житті, так і формальних подій. Вона ідеальна для всіх людей, професіоналів і студентів, завдяки мобільності, довговічності і комфорту, який вона забезпечує.
Особливості| Призначення | класичні |
| Тип сумки | сумка |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 15.6" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.47 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 285 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Зовнішні розміри | 420x290x55 мм |
| Кількість основних відсіків | 1 |
| Особливості | регульований плечовий ремінь |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
767 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00