Укр
Рус







Код товару: AR_2997735
| Призначення | молодіжні |
| Тип сумки | сумка-трансформер |
| Рекомендований розмір ноутбуку | 16" |
| Спосіб закриття | блискавка |
| Матеріал | поліестер |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.223 кг |
| Внутрішня висота під пристрій | 275 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 380 мм |
| Додатковий боковий захист | захищене відділення для ноутбука |
| Зовнішні розміри | 420х315х100 мм |
| Кількість основних відсіків | 2 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 352 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00